Про todobank

Ми створили новий мобільний банк для вас. Ми слухаємо вас та адаптуємось до ваших потреб. Усе, що потрібно, вже у ваших в руках – достатньо лише мати смартфон.

todobank – це проект АТ «МЕГАБАНК», який дозволяє кожному вільно сплачувати за комунальні послуги, робити перекази, керувати власними фінансами та робити багато інших операцій у зручному мобільному додатку.

В додатку todobank доступні більш ніж 1500 постачальників послуг для оплати, налаштування лімітів та блокування картки, перекази за номером телефону, підключення інших платіжних карток та додаткові послуги.

Ми відпрацьовуємо кожне меню, кожен крок, щоб зробити для вас речі простими та зрозумілими. Ми ненавидимо бюрократію та паперову роботу. З нами можна забути про графік роботи банківських відділень та їх адреси взагалі: після замовлення картки за допомогою додатку її доставить кур’єр, а управління карткою та отримання виписок доступні онлайн, як і наша служба підтримки.

На картку можливе встановлення кредитної лінії з пільговим періодом до 62 днів зі ставкою у 0,0001% на безготівкові операції.

todobank – це платіжна картка та мобільний додаток, які дозволяють зберегти час для більш важливих справ.

todobank – це мобільний банк твого міста.

Всі операції здійснюються АТ «МЕГАБАНК», який працює в Україні з 1990 року.